Dermatolog i ortopeda
Just another WordPress site

Hard Time czy leczenie szpitalne Choroba psychiczna i system karny cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Stan B., niesie maksymalny wyrok 15 lat pozbawienia wolności i grzywnę w wysokości 15 000 USD. W przypadku skazania, Pan B. spędza lata w więzieniu, gdzie nieproporcjonalnie grozi mu prześladowanie. W końcu opuści więzienie na okres próbny, którego prawne wymagania będą trudne do opanowania, jeśli objawy się powtórzą – ustawiając go na dodatkowy czas za kratami. Pan T., ze swojej strony, wywołał podobne zamieszanie w społeczności, ale został przyjęty do mojego oddziału po tym, jak policja zdecydowała się zabrać go do szpitala, a nie do więzienia. Pan T. był nękany paranoidalnymi złudzeniami i wierzył, że szpital jest obiektem, w którym czekał na egzekucję. Podobnie jak pan B., odmówił przyjęcia przepisanych leków przeciwpsychotycznych.
Pewnej nocy pan T. był przekonany, że personel szpitala przygotowuje się do wykonania pacjentów w oddziale. Dzisiejszej nocy, gdy zabiją nas wszystkich! , Nagle krzyknął. W to, co uważał za samoobronę w momencie śmiertelnego zagrożenia, pan T. surowo zaatakował kilku pracowników. Dwa doznały wstrząsu mózgu; Pan T. uderzył jedną z nich tak mocno, że jej przełożony powiedział zsunęła się z nóg jak szmaciana lalka . Kiedy inny członek personelu próbował podporządkować pana T., pacjent podniósł go na ziemię, kopnął w głowa i zranił kolano członka personelu do tego stopnia, że wymagało operacji.
Pomimo ciężkości ataku żaden z rannych pracowników nie uznał za stosowne podnieść oskarżenia. Wyjaśnili, że pan T. działał z powodu swojej choroby i chociaż zadał mu ogromną ilość obrażeń, nie zrobił tego ze złym intencją. Był w czystym przerażeniu , powiedział mi opiekun pielęgniarski. Myślał, że walczy o swoje życie.
Pan T. w końcu zaczął przyjmować odpowiednie leki, a jego objawy zareagowały. Po 15 dniach został wypisany do domu z ambulatoryjnym zabiegiem zorganizowanym przez zespół szpitalny.
Pan B., z drugiej strony, pozostaje uwięziony i czeka go perspektywa spędzenia następnej dekady i połowy swojego życia w więzieniu. Jego historia nie jest aberracją. Niezliczeni więźniowie mają podobne historie. Mężczyzna, który wyrywał papier toaletowy w centrum handlowym i krzyczał wulgaryzmy u przechodniów, którzy zostali w tym roku aresztowani za podobne wykroczenia, spędził w więzieniu 6 miesięcy. Kobieta spędziła 38 dni w więzieniu po tym, jak została aresztowana za spanie na podłodze w szpitalu miejskim, który, kiedy była zarezerwowana, wymieniła jej adres domowy. Jeśli tacy zatrzymani zaczną napaść, tak jak niektórzy z moich pacjentów, przejawy ich symptomów prowadzą do kary, uwięzienia i utraconych lat życia.
Jako lekarze jesteśmy w wyjątkowej pozycji, aby zwracać uwagę na okoliczności, które powodują, że nasi pacjenci przebywają w miejscach kar, a nie w miejscach leczenia. Możemy również naciskać na rozszerzenie i finansowanie programów, które mają na celu naprawienie tych niesprawiedliwości. Biorąc pod uwagę szeroki zakres problemu, niezbędna jest kombinacja rozwiązań – w tym podstawa parytetu ubezpieczenia opieki psychiatrycznej. Jeśli dramatycznie zwiększysz liczbę opcji kryzysowych , wskazuje Joel Dvoskin, przewodniczący Nevada Behavioral Health and Wellness Council, policja będzie mniej skłonna do aresztowania .
Istnieją sprawdzone opcje – od zespołów interwencji kryzysowych w Connecticut przeszkolonych w reagowaniu na kryzysy zdrowia psychicznego w społeczności4 do stabilizacji kryzysu i programów dywersyfikacji opieki zdrowotnej w Miami-Dade County na Florydzie i gdzie indziej, które znacznie zmniejszyły liczbę aresztowań.5 Ale takie interwencje są również bardzo rzadko
[przypisy: azitrox 500 cena, faza lutealna progesteron, esculap marki ]

Tags: , ,

No Responses to “Hard Time czy leczenie szpitalne Choroba psychiczna i system karny cd”

 1. Broomspun Says:

  Nawet się nie spodziewaliśmy się że alergia a nietolerancja

 2. Alpha Says:

  Article marked with the noticed of: implanty gliwice[...]

 3. Emma Says:

  to o czym pani pisze to nie objawy przedawkowania

 4. Szymon Says:

  [..] Cytowany fragment: leczniczy pedicure[...]

 5. Slow Trot Says:

  Profilaktykę i w ogóle wzmacniająca krążenie trzeba rozpocząć już po 40

Powiązane tematy z artykułem: azitrox 500 cena esculap marki faza lutealna progesteron