Dermatolog i ortopeda
Just another WordPress site

Paradoks władzy – transformacja USPSTF zgodnie z ustawą o przystępnej cenie ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Spopularyzował niektóre praktyki, które napędzały ten wstrząs, w tym parowanie recenzji z ocenami od A (zalecane) do D (niezalecane). Obrazoburczy duch grupy i quasi-rządowy status umieścił ją na dalekich peryferiach waszyngtońskiej kultury politycznej. Jednak jego reputacja w zakresie rygoryzmu przyciągnęła uwagę zwolenników polityki opartej na dowodach. W 2000 r. Komitet Instytutu Medycyny (IOM) zauważył, że niektórzy eksperci uważali, że Kongres powinien przekazać USPSTF decyzje dotyczące usług prewencyjnych w ramach programu Medicare. Jednak komitet kierowany przez byłego szefa grupy zadaniowej ostrzegł, że taki krok może zagrozić wiarygodności USPSTF, zauważając, że nie było to ani nie było zamierzone, aby brać pod uwagę koszty i inne implikacje swoich zaleceń dla programu Medicare . IOM zaproponowała powiązanie ustaleń USPSTF z polityką zasięgu: grupa zadaniowa mogłaby ocenić naukę, a komitet doradczy ds. Medicare mógłby uporządkować szczegóły ubezpieczenia.
Adwokaci prewencyjni przyjęli wezwanie IOM. W 2008 r. Ustawa o udoskonalaniu usług dla pacjentów i dostawców Medicare dała sekretarzowi służby zdrowia i usług ludzkich możliwość dodania usług profilaktycznych do ubezpieczenia Medicare, jeśli USPSTF przyznał im rating A lub B. Grupa robocza nie konsultowała się z wyprzedzeniem w sprawie przepisów, ale jej liderzy i nadzorcy federalni byli ogólnie zachwyceni dodatkowym wpływem. Gdy sekretarka działa jako filtr do określania zasięgu, grupa zadaniowa mogłaby skupić się na nauce, wiedząc, że pomagała ona w usuwaniu barier w usługach opartych na dowodach.
Jednak w przyszłym roku, gdy przygotowywano ACA, czołowi członkowie USPSTF byli zszokowani, gdy usłyszeli, że ich odkrycia mogą automatycznie ustawić piętro dla usług prewencyjnych, teraz bez filtra. Martwili się o zdolność grupy zadaniowej do utrzymania rygorystycznych standardów dowodowych w obliczu tej nowej władzy.
Zagrożenia polityczne pojawiły się jeszcze przed zakończeniem ACA, kiedy zalecenia USPSTF w sprawie przesiewowych badań przesiewowych na raka piersi, które dały mamie C ocenę kobiet w wieku 40 lat, wywołały burzę w Kongresie podczas debaty na temat reformy służby zdrowia. Miesiąc później Senat zmienił ACA, aby zagwarantować zasięg mammografii, skutecznie unieważniając ocenę nauki przez grupę zadaniową.
Wraz z przejściem ACA w marcu 2010 r. Krytycy zaczęli kwestionować, czy USPSTF był przygotowany do wykonywania pracy wymaganej przez prawo. W 2011 r. Były urzędnik Centers for Medicare i Medicaid Services argumentował, że ACA uczyniła USPSTF faktyczną agencją regulacyjną – ale brakowało jej niezbędnej wiedzy, umiejętności lub tradycji regulacyjnych do oceny konsekwencji finansowych jej działalności wnioski lub uwzględniające poglądy zainteresowanych stron. Sprzeciw wobec nowej roli grupy pojawił się nawet wśród długoletnich zwolenników medycyny opartej na dowodach. W 2013 r. Steven Woolf wraz z Doug Campos-Outcalt, a następnie Amerykańską Akademią Lekarzy Rodzinnych łącznikiem z grupą zadaniową, argumentował, że Kongres powinien zerwać związek między polityką zasięgu a USPSTF. Decyzje dotyczące pokrycia, podobnie jak inne aspekty polityki publicznej, nie zawsze powinny być podyktowane wyłącznie przez naukę – stwierdzili4. ACA obciążyła USPSTF poziomem władzy politycznej, który mógł zmienić swoje ustalenia poprzez wprowadzenie presji podświadomości . ponownie zinterpretować dowody, poznać konsekwencje i obniżyć próg zaleceń A i B.
USPSTF jest teraz zobowiązany do podejmowania złożonych decyzji, które wydają się domagać danych wejściowych poza dowody
[więcej w: elmed warszawa, co decyduje o stopniu zagrożenia życia poparzonego, wałeczki w moczu ]

Tags: , ,

No Responses to “Paradoks władzy – transformacja USPSTF zgodnie z ustawą o przystępnej cenie ad”

 1. Crash Test Says:

  trzeba brać tego odpowiednio dużo i stosować zbilansowaną dietę

 2. Yellow Menace Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: urolog[...]

 3. Michał Says:

  Chcialoby sie w to wierzyc

 4. Dangle Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do chirurgia stomatologiczna poznań[...]

 5. Barbara Says:

  Czasami to po prostu jakiś drobny uraz

Powiązane tematy z artykułem: co decyduje o stopniu zagrożenia życia poparzonego elmed warszawa wałeczki w moczu