Dermatolog i ortopeda
Just another WordPress site

Skyrocketing Premie Obamacare Dlaczego niebo nie spada cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Jednak nawet jeśli wzrost premii za 2017 r. W 2017 r. Będzie trzykrotnie wyższy niż w prognozie Kaiser w 2016 r., To nadal będzie on wynosił tylko tyle, co wskaźnik wzrostu sprzed ACA. Wszystko to nie oznacza, że wzrost składek w ramach ACA jest niegodny uwagi politycznej i medialnej. Choć średnia stopa wzrostu w pierwszych dwóch latach obowiązywania prawa była niewielka, część konsumentów spotka się ze wzrostem znacznie powyżej średniej, co może spowodować znaczne obciążenie ich finansów. Ogólniej rzecz biorąc, drogie składki przyczyniają się do niższych wskaźników zapisów i zmniejszają potencjalną skuteczność prawa przy rozszerzaniu zakresu ubezpieczenia nieubezpieczonego, a także zwiększają zobowiązania budżetowe rządu federalnego. Nie są to trywialne problemy.
Ale nie powinniśmy tęsknić za lasem dla drzew w ocenie stanu prawnego. Wzrost premii – nawet gdy osiąga dwucyfrowy zasięg, który wzbudza tak znaczącą uwagę mediów – jest wyzwaniem politycznym, które należy przeanalizować i rozwiązać, a także jest częścią ogólnego historycznego wzorca, który poprzedza ACA. Ale nie jest to dowodem na systematyczne niepowodzenie, a obserwatorzy, którzy używają tych nagłówków, aby argumentować, że całe prawo powinno zostać złomowane, ignorują niszczący efekt, który uchylenie miałoby na 20 milionów Amerykanów, którzy do tej pory uzyskali ubezpieczenie na mocy prawa.
Nie dowiemy się do końca tego roku, jak będą wyglądały ostateczne stawki składek na 2017 rok dla Amerykanów, którzy otrzymają ubezpieczenie od giełd ACA. Ale niezależnie od tego, co się wydarzy w tym roku, wydaje się prawdopodobne, że następna wiosna przyniesie nowe twierdzenia, że niebo spada – kiedy doświadczenie powinno jasno określić, że nie jest.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne pod adresem.
Author Affiliations
Z Departamentu Polityki Zdrowotnej i Zarządzania Harvard TH Chan School of Public Health, Boston.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Alonso-Zaldivar R, Murphy T. Znaczące podwyżki premii spodziewane w ramach ustawy zdrowotnej Obamy. Associated Press. 28 kwietnia 2016 r. (Http://bigstory.ap.org/article/c1b1de93c24b42ba801ec4633122ad40/significant-premium-hikes-expected-under-obama-health-law).

2. Szok naklejek Luhby T. Obamacare: duże podwyżki stóp proponowane na 2016 r. Pieniądze CNN. 2 czerwca 2015 r. (Http://money.cnn.com/2015/06/02/news/economy/obamacare-rates/index.html.sr=twmoney0602obamacarestickershock2pVODtop).

3. Cox C, Gonzalez S, Kamal R, Claxton G, Levitt L. Analiza zmian składek na 2016 r. Na rynku ubezpieczeń zdrowotnych w ramach ustawy o przystępnej cenie. Menlo Park, Kalifornia: Kaiser Family Foundation, 26 października 2015 r. (Http://kff.org/health-reform/fact-sheet/analysis–2016-premium-changes-in-affaffable-care-acts- placówki ubezpieczeń zdrowotnych /).

4. Gottlieb S. Składki na ubezpieczenie zdrowotne gwałtownie rosną, według nowego badania 148 brokerów ubezpieczeniowych, z Delaware do 100%, Kalifornią 53%, Florydą 37%, Pensylwanią 28%. Forbes. 7 kwietnia 2014 r. (Http://www.forbes.com/sites/scottgottlieb/2014/04/07/health-plan-premiums-are-skyrocketing-cording-to-new-survey-of-148-insurance-brokers -analizatory-winić-obamacare / # 23f8cdc81939).

5 Gruber J. Wzrost i zmienność składek na ubezpieczenie zdrowotne na indywidualnym rynku ubezpieczeniowym przed ustawą o przystępnej cenie. New York: Commonwealth Fund, czerwiec 2014 (http://www.commonwealthfund.org/~/media/files/publications/issue-brief/2014/jun/1750_gruber_growth_variability_hlt_plan_premiums_ib_v2.pdf).

Zamknij odniesienia
Powołanie się na artykuł (1)
Zamknij Cytowanie artykułów
Komentarze (21)
[więcej w: elmed warszawa, wędzidełko podjęzykowe, savarix ]

Tags: , ,

No Responses to “Skyrocketing Premie Obamacare Dlaczego niebo nie spada cd”

  1. Emilia Says:

    Witam, tydzień temu wykryto mi niedoczynność tarczycy a mianowicie TSH 5,620

  2. Jerzy Says:

    [..] Cytowany fragment: prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu[...]

  3. Liquid Science Says:

    mam problem ze skaczącym ciśnieniem,

Powiązane tematy z artykułem: elmed warszawa savarix wędzidełko podjęzykowe