Dermatolog i ortopeda
Just another WordPress site

Transformacja ciężkiej pracy służby zdrowia ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Chociaż konsultanci rutynowo wymieniają wsparcie ze strony starszych liderów jako kluczowy warunek wstępny zmian, inicjacja i wczesne kierowanie takimi zespołami często pochodzi od średnio zaangażowanych klinicystów i menedżerów wykonujących wolontariat wczesnym rankiem i późnym wieczorem, aby stworzyć lepiej funkcjonujące systemy dla swoich pacjentów. Zespoły wykorzystują wszelkie niedoskonałe dane, często zbierając niezbędne dane ręcznie; zdają sobie sprawę, że ważne decyzje organizacyjne są często podejmowane z niewystarczającą ilością informacji. I kilka przeprojektowań zapewnia 100% poprawności za pierwszym razem. W praktyce transformacja opieki zdrowotnej jest długą serią lokalnych doświadczeń. Transformacja wymaga ciągłych zmian w indywidualnym zachowaniu, interakcjach zespołowych i projektowaniu operacji. Chociaż konsultanci i dostawcy technologii informatycznych mogą pomóc, doświadczenie pokazało, że bardziej niż cokolwiek innego, zmiana zależy od wewnętrznych przeprojektowań.
Jeśli szczegółowe, niskopoziomowe, powtarzalne przeprojektowywanie lokalnych systemów operacyjnych po kolei jest faktem poprawy opieki zdrowotnej, w jaki sposób skuteczne transformatory wspierają swoich pracowników poprzez ten proces. Jak zmieniają się w sposób systematyczny. W jaki sposób organizacje dążące do transformacji sprawiają, że proces jest łatwiejszy i szybszy niż w przypadku awangardy.
Badanie wysokowydajnych organizacji sugeruje siedem istotnych elementów organizacyjnych, które wspierają zorganizowane przeprojektowanie oparte na zespołach. Po pierwsze, te organizacje wdrażają jednocześnie wiele zespołów redesignowych – niektóre stałe, niektóre tymczasowe. Virginia Mason przejściowo przekazuje małe zespoły do przeprojektowania kluczowych procesów, podczas gdy Intermountain Healthcare (Utah i Idaho) ma stałą strukturę zespołu odpowiedzialną za przeprojektowanie i długoterminowy nadzór. Obie organizacje rozwinęły doświadczenie w zarządzaniu zespołami multidyscyplinarnymi.
Te zespoły redesignów są zazwyczaj prowadzone przez klinicystów, chociaż menedżerowie są dobrze reprezentowani. Ich celem jest jednoczesna poprawa jakości i efektywności opieki, a organizacje nie widzą konfliktu między tymi celami. Ponieważ wielu klinicystów nie czuje się upoważnionych lub gotowych do kierowania takimi działaniami lub czuje się komfortowo w zarządzaniu zasobami, transformatorzy dużo inwestują w rozwój przywództwa, zwykle tworząc własne programy przywództwa, zamiast je zlecać na zewnątrz, i uwalniają przywódców od pewnych obowiązków klinicznych, aby stworzyć wystarczające czas na tę pracę.
Organizacje transformujące się mają rutynowy proces zmian. Podstawa ich znormalizowanego podejścia do analizy, przeprojektowywania, ulepszania i zarządzania jest różna, ale najważniejszy jest nie to, który model – lean manufacturing, continuous improvement, six sigma – jest wybierany, ale proces jest internalizowany, powtarzalny i spójny, tak aby w całej organizacji wykorzystywany jest ten sam język, a niezależne zespoły mogą samodzielnie opracować przeprojektowanie.
Ponadto te organizacje mają wewnętrzny zasób wsparcia, który obejmuje umiejętności w zakresie projektowania, zarządzania projektami, analizy danych, analizy finansowej i rozwoju organizacyjnego. Organizacje mogą mieć ochotę polegać na konsultantach zarządzania w zakresie wsparcia, ale transformatory pracują nad wewnętrznym rozwojem tych zdolności.
Mają również dobrze opracowane systemy pomiarowe, które obejmują zarówno zdolność do opracowywania lub przeglądu miar klinicznych lub finansowych wyników, jak i zdolność do gromadzenia, raportowania i działania na danych generowanych wewnętrznie.
[więcej w: lokson 5, wałeczki w moczu, trójgłowy łydki ]

Tags: , ,

No Responses to “Transformacja ciężkiej pracy służby zdrowia ad”

 1. Kitchen Says:

  Ułożenie chorego na boku uchroni poszkodowanego przed zachłyśnięciem się własnymi wydzielinami.

 2. Julita Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: torty[...]

 3. Overrun Says:

  Zawsze w takich artykułach dot. raka lekarze obwiniają pacjentów

 4. Michalina Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu pielęgniarka[...]

 5. Night Train Says:

  Wapnia najwiecej ma kapusta

 6. Weronika Says:

  Article marked with the noticed of: rtg zęba Gliwice[...]

 7. Shadow Chaser Says:

  Ułożenie chorego na boku uchroni poszkodowanego przed zachłyśnięciem się własnymi wydzielinami.

Powiązane tematy z artykułem: lokson 5 trójgłowy łydki wałeczki w moczu