Dermatolog i ortopeda
Just another WordPress site

Wracając z martwych cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Cieszę się, że te połączone systemy informacyjne zmniejszają częstotliwość występowania tego rodzaju błędów. Ale szersze implikacje są podkreślane przez doświadczenie mojego pacjenta. W naszym społeczeństwie przewodowym dezinformacja rozprzestrzenia się szybko i szeroko i zbyt często nie ma procesu korygowania rzadkich, ale nieuniknionych błędów. Tejal Gandhi, prezes National Patient Safety Foundation, skomentował: Ta historia pokazuje, jak nowe osiągnięcia tworzą nowe problemy. Poważnie naciskaliśmy na interoperacyjność, ale w jaki sposób zapewniamy poprawność dzielenia się informacjami. Zastanów się, jak błędne informacje na temat alergii, leków i diagnoz rozprzestrzeniają się przez system. Kiedy pokazujemy pacjentom ich zapisy, nagle pojawia się wiele próśb o poprawienie informacji.
Mojemu pacjentowi udało się przekonać każdy szpital, bank i ubezpieczyciela – po jednym na raz – że nie umarł. Był w stanie przetrwać zakłócenia swoich finansów bez trudności – ale szybko zauważa, że wielu innych nie mogło. Pracuje w górę, ale potrzeba kilku miesięcy, aby poprawić błędne informacje w pliku Death Master. Mimo że poziom błędu wynosi znacznie poniżej 1%, powiedziano mu, że przed nim jest długa linia życia.
Komunikat na wynos mówi, że dobry system to taki, który wie, że jest niedoskonały i zawiera szybki i stosunkowo bezbolesny sposób na poprawienie błędów. Systemy muszą być zaprojektowane tak, aby przewidywać, gdzie mogą wystąpić awarie, oraz aby określić najlepsze sposoby zapobiegania i korygowania ich, bez konieczności wykonywania wielu pracochłonnych kroków. Ten rodzaj procesu cofania jest potrzebny w trakcie przepływu informacji w służbie zdrowia.
Kiedy już nauczymy się, jak zaprojektować te procesy korekcji błędów z powodzeniem, możemy przyjąć cierpienie wywołane przez inne wzmacniacze przepływu informacji – takie jak przycisk Odpowiedz wszystkim .
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Author Affiliations
Od prasy Ganey, Wakefield i Harvard Medical School w Bostonie – oba w Massachusetts.

Materiał uzupełniający
[patrz też: elmed warszawa, faza lutealna progesteron, wałeczki w moczu ]

Tags: , ,

No Responses to “Wracając z martwych cd”

 1. Łukasz Says:

  Article marked with the noticed of: maska do włosów[...]

 2. Celtic Charger Says:

  Zasłyszane z SOR jednego z dużych miast Polski

 3. Nataniel Says:

  Article marked with the noticed of: trening[...]

 4. Mud Pie Man Says:

  Jakiś czas temu pewna firma wprowadziła na Polski rynek test na niedoczynność tarczycy

Powiązane tematy z artykułem: elmed warszawa faza lutealna progesteron wałeczki w moczu