Dermatolog i ortopeda
Just another WordPress site

Wracając z martwych

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Co się stanie, gdy ktoś umrze. Dużo, niedawno dowiedziałem się, kiedy jeden z moich pacjentów został nieprawidłowo sklasyfikowany jako zmarły w pliku Śmiertelnego pliku głównego organu administracji społecznej. Efekty fali tego błędu były jak epizod Strefy Zmierzchu, zakłócając jego finanse i opiekę zdrowotną. Trwały miesiące, aby grać, a jeszcze dłużej się cofać. Jego historia ma wpływ na projektowanie systemów, w których błąd ludzki jest rzadki, ale nieunikniony. Przypadek mojego pacjenta jest dziwny, ale nie rzadki: niepoprawne wprowadzanie danych prowadzi do tej samej liczby zgonów miesięcznie w Stanach Zjednoczonych, takich jak HIV lub zabójstwa ze strony broni palnej (około 1000). Zdarza się dość często, że strona internetowa Social Security zawiera Co powinienem zrobić, jeśli jestem niepoprawnie wymieniony jako zmarły w dokumentacji Social Security. Wśród najczęściej zadawanych pytań. Gdybym pisał odpowiedź, zacznę od Brace yourself .
Historia mojego pacjenta zaczyna się smutno, a potem zmienia Kafka. Jego żona (także moja pacjentka) zmarła po długiej chorobie w dniu 28 grudnia 2015 r. W latach 80-tych nastąpił wylanie wsparcia dla jej męża, emerytowanego profesora. Zadzwoniłem, aby wyrazić kondolencje i powiedziałem, że nie ma pośpiechu, ale powinniśmy przejrzeć jego własne problemy medyczne, które były bardzo skąpe podczas choroby żony. Zarezerwował spotkanie ze mną na 15 kwietnia 2016 r.
Pierwszy znak jego śmierci pojawił się 3 marca, kiedy wraz z przyjacielem szli do restauracji na kolację. Zatrzymali się w bankomacie, gdzie odkrył, że jego karta bankowa nie mogła uzyskać dostępu do jego konta. Jego przyjaciel użyczył mu trochę gotówki. Następnego dnia mój pacjent dowiedział się, że jego konto zostało zamrożone, ponieważ podobno już nie żył.
Mniej więcej w tym czasie udał się do swojej apteki po receptę. Powiedziano mu, że nie ma już zasięgu aptecznego z jego komercyjnego planu ubezpieczeniowego. Zapłacił za pomocą (pożyczonej) gotówki i zdał sobie sprawę, że rozwija się poważny ból głowy.
Niedługo potem udał się do gabinetu lekarskiego w innym szpitalu w Bostonie na zaplanowaną wcześniej wizytę kontrolną. Recepcjonistka powiedziała mu, że nie jest na planie lekarza. Kiedy szukał wyjaśnień, dowiedział się, że został sklasyfikowany jako zmarły w szpitalnym systemie informacyjnym. To było stosunkowo łatwe do naprawienia. Bardziej skomplikowane było to, że nie miał już ubezpieczenia zdrowotnego.
W tym czasie otrzymał list od Social Security, skierowany do swojej posiadłości, składając kondolencje po jego śmierci. Zaczął rozumieć problem.
Tymczasem zbliżała się jego wizyta u mnie 15 kwietnia. Trzy dni przed tym spotkaniem moi koledzy z administracji szukali, jak zwykle, weryfikacji, czy ubezpieczenie pacjenta było nienaruszone. Naukowcy dowiedzieli się od Medicare i jego ubezpieczyciela komercyjnego, że nie żyje i nie jest już ubezpieczony od dnia 28 grudnia 2015 r., W tym samym dniu, co jego żona.
Wiadomość o jego śmierci szybko rozprzestrzeniła się w naszej instytucji. Nasze systemy finansowe zostały zaktualizowane o godzinie 11:15 w dniu 12 kwietnia, aby odzwierciedlić zaprzestanie ubezpieczenia. Medical Records zaktualizował swój status do zmarłego 18 minut później, a Powiadomienie o Post mortem zostało natychmiast wygenerowane dla jego zespołu opiekuńczego – w tym dla mnie, jego lekarza pierwszego kontaktu.
Widziałem to po dwóch godzinach, kiedy otworzyłem nasz elektroniczny system rejestracji, aby odnowić receptę innego pacjenta, i byłem przerażony
[hasła pokrewne: groomershop, azitrox 500 cena, trójgłowy łydki ]

Tags: , ,

No Responses to “Wracając z martwych”

  1. Suicide Jockey Says:

    mam nadczynnosc czy moge stosowac antykoncepcje ?

  2. Sugar Man Says:

    [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu catering dietetyczny Wrocław[...]

  3. Ludwik Says:

    nadciśnienie i cholestrol mozna opanować za pomocą taxivitalu

Powiązane tematy z artykułem: azitrox 500 cena groomershop trójgłowy łydki